GreenWay Boy

eko dom

Od kilku lat sprzątam nasz dom. Do niedawna używałem tony płynów i żeli do sprzątania, no i oczywiście mnóstwo ręczników papierowych. Często zapominałem powiedzieć tacie że mi się któryś kończy i trzeba uzupełnić zapasy. Domyślacie się? Nie miałem czym sprzątać, a ojciec się wkurzał, że wracając z pracy musi jeszcze wejść do sklepu po spray do prysznica, czy żel do umywalki.

Te wszystkie preparaty kosztowały majątek, bo moja mama jest alergiczką (chyba na wszystko) i trzeba było kupować produkty ekologiczne. Ale z tą ich ekologią to chyba ściema, bo miały tak intensywny zapach, że sprzątając musiałem otwierać okna, a mama i tak się dusiła.

Parę miesięcy temu zobaczyłem filmik, na którym samą ściereczką umyto bardzo zabrudzoną szybę. I pomyślałem, że muszę spróbować czy to tak naprawdę działa…

Od tamtej pory używam niemal wyłącznie produktów GreenWay. Poza żelem do WC nie kupujemy żadnych chemicznych preparatów. Ręczniki papierowe są teraz rzadkością. A ja nie muszę się przebierać w robocze dżinsy, w obawie że czymś się pobrudzę.

3 thoughts on “Jak to się stało, że zacząłem używać produktów GreenWay?

Fajnie, że tu zaglądasz. Zostawisz wiadomość?